reklam
Ana Sayfa Foto Galeri, Gündem, Politika 6.05.2015 1821 Görüntüleme

Ak PARTİ ADAYLARI GÜLTAK ve TAŞKIRAN ANAMUR’DAYDI

Ak Parti Anamur İlçe teşkilatından yapılan açıklamada;

Ak PARTİ MERSİN MİLLET VEKİLİ ADAYLARI M MUSTAFA GULTAK VE MEHMET TAŞKIRAN 05 05 2015 Günü Gün boyu Anamur ilçesinde esnaf ziyareti yaptı daha sonra Muzbir-Şöförler odası-ve Esnaf Kredi kefalet kooperatifi ni ziyaret etti.

Akşam saat 20   de Çarıklar mahallesinde seçim bürosunun önünde toplanan kalabalığa hitap ettiler.
M.Mustafa Gültak konuşmasında 2002 den önceki dönemleri ekonomik kriz dönemlerini hatırlattı.
ve 2002 den sonraki Türkiyeyi Anlattı hükümetin yatırımlarını ele aldı.Akdeniz sahil yolunun yapımının hızla devam ettiğini şu ana kadar 10 tane tünelin açıldığını yolun tamamının ise 2017 yılının başlarında bitirileceğini ekledi.
M.Mustafa Gültak , Mersinde diğer partilerin 1 .sıra adaylarının ithal olduklarını kendisinin ise Mersin ‘in yerlisi olduğunu ifade etti.
Gültak Sözlerini devam ettirdi:
Ş u anda THY dünyanın 5 ci havayolu şirketi haline geldiğini herkesin 90 TL ye uçakla seyehat edebildiğini ama 2002 den önce uçağa binmenin maddi bakımdan buyük bir maliyet olduğunu
ifade etti. Ziraat Bankasının çiftçiye sunduğu imkanlarınıda anlatan Gültak hükümetin çiftçinin ve esnafın yanında olduğunu dile getirdi.Sağlık alanında , eğitim alanın yapılan yenilikleride anlatan Gültak katılıcımlardan destek isteyerk akşamki programına son verdi.
DSC04169z DSC03982z DSC03923z

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Hazır Site apk Uzman Tescil