reklam
Ana Sayfa Ekonomi, Foto Galeri, Gündem 13.04.2015 2508 Görüntüleme

2.Tarım ve Gıda Fuarı Resmi Sözleşmesi İmzalandı

Anamur Belediyesi ile CNR Fuarcılık arasında  “2. Anamur Gıda ve Tarım Fuarı’nın düzenlenmesi için Mersin Tarım Fuarı’nda imzalanan ön sözleşmenin ardından resmi sözleşme de imzalandı.

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Anamur Ticaret ve Sanayi Odası (ANTSO) toplantı salonundaki imza töreninde, fuarın Anamur için önemli olduğunu ve yüksek katılımla gerçekleşmesi için çaba sarfedeceklerini belirtti.

Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Feridun Torunoğlu da geçen yıl fuara 70 firmanın katıldığını ve 25 bin kişinin ziyaret ettiğini, bu yıl hedeflerinin daha çok katılımcı sağlamak olduğunu söyledi.

Anamur Kaymakamı Cengiz Cantürk de yaptığı konuşmada ilk yılında muhteşem bir fuar gerçekleştirildiğini, ikinci yıl bu fuarın üzerine koyarak devam edebilmenin çok önemli olduğunu ifade etti.

Konuşmaların ardından Anamur Belediye Başkanı Türe ile CNR Holding Mersin Bölge Müdürü Mustafa Başar arasında 2. Anamur Gıda ve Tarım Fuarı sözleşmesi imzalandı. 2.Anamur Tarım ve Gıda Fuarı  8-11 Ekim 2015’de Şehit Uzman Çavuş Atanur Bal kapalı Fuar Merkezi’nde yapılacak.

İmza törenine Kaymakam Cengiz Cantürk, Anamur İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Niyazi Sarıoğlu ve Muz-Bir, Ziraat Mühendisleri Odası, Ziraat Odası, İşadamları, STK Başkanları ve Basın Mensupları katıldı.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster